O firmie

tapicerstwo kraków kraków tani tapicer krakówJuż od 1991 roku świadczymy fachowe usługi tapicerskie. Krakowianie, szukając profesjonalnego zakładu tapicerskiego, coraz częściej udają się na Śródmieście, doceniając efekty naszej pracy tak w mieszkaniach, jak w firmach państwowych i prywatnych.

Na swoim koncie mamy zrealizowane z powodzeniem zlecenia, m.in. na tapicerowanie mebli w Konsulacie Generalnym Federacji Rosyjskiej, dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Galerii Bronowice, Hotelu Amadeus czy salonu Volvo.

Krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny idą w parze z jakością i precyzją wykonania usług tapicerskich.

Jak pracujemy?

Na każdym etapie zlecenia dbamy o wierne urzeczywistnienie wizji Klienta – pytamy, konsultujemy, doradzamy, negocjujemy.

Podczas bezpłatnej pierwszej wizyty proponujemy Państwu najlepsze rozwiązania, pokazujemy próbki materiałów oraz dokonujemy wyceny zlecenia i ustalamy termin jego realizacji (w przypadku małych zleceń realizacja trwa zaledwie pięć dni!).

Renowacja mebli w Krakowie – to naprawdę nie problem!

  • Umawiamy się z Państwem na darmową wizytę (oględziny), podczas której oglądamy mebel, proponujemy rozwiązania i prezentujemy próbki materiałów (mogą Państwo mieć swój materiał).
  • Negocjujemy z Państwem cenę i termin realizacji.
  • Organizujemy transport mebli do naszego zakładu i zamawiamy materiał, jeśli go nie ma na stanie (to kwestia kilku dni).
  • Wykonujemy zlecenie.
  • Przywozimy gotowe meble – na miejsce, na czas! A Państwo cieszą się odmienionym wnętrzem.

Zadzwoń i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego wnętrza.

O Państwa meble zadba doświadczony tapicer. Kraków wie, do kogo się zwrócić. Zapraszamy do kontaktu!