Realizacja zlecenia

tapicerstwo kraków kraków, tapicer kraków tanio

Nasza firma tapicersko-meblowa świadczy usługi tapicerskie dla klientow indywidualnych z Krakowa i okolic, a także z okolic Chrzanowa, Liszek i Alwerni. Wszystkie zlecone nam prace tapicerskie wykonujemy profesjonalnie, terminowo i na atrakcyjnych warunkach. Taniej, niż się spodziewasz.

Oferujemy duży wybór tkanin meblowych najwyższej jakości w przystępnych cenach, w tym bogaty zestaw kolorów. Mamy również szeroką paletę skór meblowych, także skór ekologicznych.

Z nami przekonasz się, że naprawa mebli bardziej się opłaca niż zakup nowych!

Jak pracujemy?

Podczas bezpłatnej pierwszej wizyty proponujemy Państwu najlepsze rozwiązania, pokazujemy próbki materiałów oraz dokonujemy wyceny zlecenia i ustalamy termin jego realizacji (w przypadku małych zleceń realizacja trwa zaledwie siedem dni!).

Następnie organizujemy transport mebli do naszego zakładu i zamawiamy materiał, jeśli go nie ma na stanie (to kwestia kilku dni).

Wykonujemy zlecenie. Krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny idą w parze z jakością i precyzją wykonania usług tapicerskich.

Przywozimy gotowe meble – na miejsce, na czas! A Państwo cieszą się odmienionym wnętrzem.

Jeśli szukasz dobrego oraz taniego tapicera w Krakowie i okolicach Chrzanowa, Liszek, Alwerni?

Zadzwoń i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego wnętrza!

Zamiast inwestować fortunę w zakup nowych mebli, zgłoś się do nas! Zaoszczędzisz do 50% wydatków na ponowne umeblowanie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wypełnienia naszego formularza kontaktowego!