Usługi

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm, hoteli, restauracji, pubów oraz instytucji z Krakowa i okolic. Realizujemy je profesjonalnie, terminowo i na atrakcyjnych warunkach.

Oferujemy duży wybór tkanin samochodowych i meblowych najwyższej jakości w przystępnych cenach, w tym bogaty zestaw kolorów. Mamy również szeroką paletę skór meblowych oraz samochodowych, a także skór ekologicznych.

Świadczymy kompleksowe usługi tapicerskie – oto ich lista.

Renowacja mebli współczesnych w skórze i materiale

Krakowianie powierzają nam do renowacji meble, które mogłyby jeszcze długo i wiernie służyć, zdobiąc wnętrze, jednak zostały oszpecone przez zabrudzenia, szkodniki i uszkodzenia mechaniczne. Zamiast inwestować fortunę w zakup nowych mebli, zgłoś się do nas! Zaoszczędzisz do 50% wydatków na ponowne umeblowanie!

Renowacja mebli w naszym wydaniu obejmuje:

  • naprawę foteli, wersalek, zestawów wypoczynkowych, sof, tapczanów oraz innych mebli,
  • wymianę gąbki, sprężyn,
  • zmianę obić, tapicerki meblowej,
  • renowację krzeseł konferencyjnych, stacjonarnych i obrotowych.

Renowacja mebli antycznych oraz typu retro

Krakowscy kolekcjonerzy, miłośnicy antyków, dekoratorzy wnętrz i prywatni właściciele, dla których oddawane obiekty mają przede wszystkim wartość sentymentalną, zgłaszają się do Firmy Usługowej Tapicerstwo Meblowe z różnymi oczekiwaniami, chcąc na nowo wydobyć z antycznych mebli walory artystyczne, antykwaryczne i, oczywiście, użytkowe. Nasze doświadczenie i warsztat są gwarancją uzyskania tego efektu. Konserwacja antyków w naszym zakładzie nie zmieni ich dostojnego, typowego dla epoki charakteru, ale wydobędzie przyćmione upływem czasu piękno.

Wyciszanie drzwi

Zabieg ten z jednej strony podwyższa izolację akustyczną drzwi, z drugiej zaś, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, korzystnie wpływa na estetykę drzwi i wyposażonych w nie pomieszczeń.

Wykonywanie różnych rodzajów zagłówków do łóżek sypialnianych

Wykonywanie paneli ściennych według wzorów klienta

Renowacja mebli komercyjnych oraz wykonywanie nietypowych realizacji według życzenia klienta:

  • wyposażenie gabinetów medycznych, stomatologicznych oraz sprzętu gimnastycznego,
  • wyposażenie pubów, galerii, hoteli, restauracji,
  • tapicerki mebli biurowych.

Tapicerka samochodowa

Wykonana przez nas tapicerka samochodowa nada wnętrzu każdego samochodu niepowtarzalny rys. Rozbudowana oferta wysokiej klasy materiałów w różnych odcieniach umożliwia indywidualne dopasowanie do wymagań Klienta. Krakowscy kierowcy od dawna z dużą satysfakcją korzystają u nas z takiej możliwości. Każdy może się w ten sposób wyróżnić.

Tapicerstwo samochodowe obejmuje:

  • tapicerkę foteli oraz zagłówków,
  • obszywanie boczków drzwi, kierownic, lewarków.


Jakie materiały proponujemy? Dlaczego opłaca się odnawiać meble zamiast wymieniać je na nowe? O tym piszemy w dziale Warto wiedzieć.